close
KATEGORİ SEÇ

ANAHTAR PRİZ

LUMIA

Makel Lumia Serisi Yeni Bir Dünyanın Anahtarını Sunuyor. Üst segment grubunda pazara sunduğu Lumia Anahtar ve Priz serisi ile dikkat çeken Makel metal, corian, masif ahşap ve cam çerçeve seçenekleri ile modern ve minimalist tasarımları yaşam alanlarına getirmeyi amaçlıyor.

Makel Lumia anahtar ve priz serisi ile tasarımda modern bir dönemin kapılarını aralıyor. “Yeni Bir Dünyanın Anahtarı”sloganı ile yola çıkan Makel, Lumia serisi ile metal, ahşap, corian ve cam çerçeve seçenekleri ile mekânlara yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor. Lumia serisi yeni nesil çerçeveler metal ve corian’ın asaleti, camın büyüsü ve ahşabın sıcaklığı ile modern minimalist tasarımları yaşam alanlarına taşıyor.

Mekânların genel hatlarına dokunmadan dekorasyonu değiştirmek, doğru yerleri doğru aksesuarlarla birleştirmekten geçiyor. İnce ve keskin hatlarıyla duvarlara farklı bir şıklık katan Lumia serisi, anahtar ve prizin ötesinde bir dekorasyon öğesi olarak karşımıza çıkıyor. Lumia serisi ürünler birbirinden farklı renk ve malzeme seçenekleri ile mekânlara sıcak dokunuşlar taşıyor.

“Doğanın Dokunuşu”

Mermer görünümü ile bulunduğu mekânın havasını farklı kılan Corian serisi; Dusk, Aurora, Sandstone ve Blackquartz renk seçenekleri ile iç mekânlara doğanın dokunuşunu taşıyor.

Cam seçeneği ile de dikkat çeken Makel Lumia “cam” serisi, şeffaflığın ve duruluğun bulunduğu her mekâna ayrı bir parlaklık ve şıklık katıyor. Makel Lumia cam serisi siyah, beyaz, mavi ve yeşil seçenekleri ile cam malzeme ve aksesuarlarla mükemmel uyum sağlıyor.

“Dekorasyonlar Metal ve Ahşap serileri ile hayat buluyor”

Makel Lumia metal serisi, mekânlara bambaşka bir hava katıyor. Bulunduğu her mekânda şıklığı ile göz dolduran Lumia metal serisi, siyah, saten, ve gümüş, seçenekleri ile seçkinliğin yeni çerçevesi ve klasiğin zerafeti ile buluşuyor.

Doğa,minimalist ve farklı tarzıyla Lumia wood serisi ise dekorasyonu tamamlayacak doğallığı evinize getiriyor. Ağacın huzuru ve tamamlayan dokusuyla Lumia Ahşap Serisi yeni trendlerin öncüsü olacak.

Makel Lumia serisi birbirinden cazip renk ve malzeme seçenekleri ve çok sayıdaki tuş ve kapak kombinasyonu ile yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor.

Artık duvarlar Makel Lumia ile yeni bir anlam kazanıyor.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Led Işık Modülü: Uzun ömürlü “Mavi LED'li” ışık teknolojisi kullanılmıştır.

Çerçeve seçeneği: Metal, Corian, Wood (masif ahşap) ve Glass (cam ) çerçeve seçenekleri bulunmaktadır.

Halogen Free: Yanmaz özellikte anahtar-priz gövdesi mevcuttur.

Şase: Kataforez uygulamalıdır.

Montaj: Soketli kablo bağlantı seçeneği, Özel tasarım şase sayesinde çoklu çerçeve montaj kolaylığı, Prizlerde; elektrik - topraklama kablolarını aynı yönde bağlama kolaylığı, Özel tasarım şase sayesinde çoklu çerçeve montaj kolaylığı sağlamaktadır.

Esneklik: Her türlü duvar zeminine uygun esnek yapıya sahiptir.

Güvenlik: Kasa içinde sağlıklı ve kuvvetli montaj imkânı sağlayan tırnak yapısı ile tüm prizlerde çocuk koruma özelliği yer almaktadır.

Yukarı ÇıkUp