close
İhracatımız Hakkında

SEKTÖRÜN İHRACAT LİDERİ: MAKEL

Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Makel, Türk elektrik malzemeleri sektöründe “İhracatLideri”olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve Makel markası ile tamamı yerli üretim olan ürünlerini başarılı ile sunmaktadır.

Makel, 1990’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri sayesinde yurtdışında tanınan ve tercih edilen markalardan bir marka haline geldi. Makel markalı elektrik malzemeleri bir milyardan fazla nüfusa sahip Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında 40’ı aşkın ülkede her gün güvenle kullanılmaktadır.

Makel markası, sektörde Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın dünya markası olma sınıfına dahil ettiği Türk markalarından birisi olma özelliğine sahiptir. Turqualty programı desteği ile marka imajını güçlendirerek yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmaya, pazar payını güçlendirmeye ve yeni kıtalarda satış çalışmalarına hız vermeyi amaçlamaktadır.

Temsil ettiği değerlerin önemini ve gücünü iyi bilen MAKEL, markasını bir Türk markası olarak bulunduğu her yerde gururla tanıtmaktadır.

AFGANİSTAN GÜRCİSTAN
LİTVANYA ROMANYA
ALMANYA HIRVATİSTAN
AZERBAYCAN HOLLANDA
MACARİSTAN SIRBİSTAN
BULGARİSTAN IRAK
MAKEDONYA TACİKİSTAN
ERMENİSTAN KARADAĞ
MISIR TÜRKMENİSTAN
ESTONYA KAZAKİSTAN
MOĞOLİSTAN UKRAYNA
ETİYOPYA KIRGIZİSTAN
MOLDOVA ÜRDÜN
FİLDİŞİ KOSOVA
NAHCİVAN YEMEN
GANA LETONYA
ÖZBEKİSTAN YUNANİSTAN
POLONYA LİBYA

Yukarı ÇıkUp