close
KATEGORİ SEÇ

ANAHTAR PRİZ

SIKÇA SORULAN SORULAR

Anahtar priz nedir?

Anahtar priz; üzerinde açıp kapatmaya olanak sağlayan tuşları ile belirli bir yapı altında elektriğin güvenli bir biçimde yönlendirilerek ampullerin açılmasını sağlayan üründür. Evimiz, okulumuz ve işyerimiz gibi hayatımızın hemen her alanında kullanım alanlarına sahiptir.

Anahtar Priz Modelleri Nelerdir?

Çok çeşitli priz modelleri bulunmaktadır. İngiliz Tipi, Cellia, Lumia, Lunis, Manolya, Modüler Seri, Karea, Defne, Lillium Natural,Lillium Natural Kare, Lillium, Lillium Kare, Mimoza, Rose, Sıva Üstü Serisi, Nemliyer IP44, Nemliyer Plus IP44, Nemliyer Plus IP55 gibi modellere Makel sayfası üzerinden erişebilirsiniz. Her model; dış ortamın zorlu koşullarına karşı dayanıklılık, model şekli, kullanılacağı ortam, renk seçenekleri, sıcaklıklara karşı direnç gibi farklı öne çıktığı özellikleri ile tercih sebebi olabilmektedir.

Anahtar Priz Ne İşe Yarar?

Cihazlara gitmesi hedeflenen elektrik akımının iletilmesini sağlar. Elektrik enerjinin istenilen cihaza kontrollü dağıtımını gerçekleştirir. Hayatımızın her alanında elektriğe güvenli bir şekilde ulaşabilmemizi sağlar. Görsel amaçlı olarakta bir çok farklı model ve renkli tasarımlarda karşımıza çıkarak, evin dekorasyonunda önemli rol oynar.

Anahtar Priz Fiyatları Nelerdir?

Anahtar priz seçiminde etkili olan çeşitli faktörler bulunmaktadır. Anahtar priz fiyatları, kalite ve güven sunan modellerde farklı özellik ve farklı tasarımlara bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Model, kullanım özelliği, prizin üretiminde kullanılan malzeme ve kullanım özellikleri fiyat belirlenmesinde temel unsurlar olarak karşımıza çıkar.

Yukarı ÇıkUp