"Dünya için üretiyoruz.."

SEKTÖRÜN İHRACAT LİDERİ: MAKEL

Türkiye pazarında istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Makel, Türk elektrik malzemeleri sektöründe “İhracat Lideri” olarak dünyanın birçok ülkesinde faaliyet göstermekte ve Makel markası ile tamamı yerli üretim olan ürünlerini başarılı ile sunmaktadır.

Makel, 1990’lı yılların başından bu yana yurtdışı pazarlarda izlediği başarılı satış ve pazarlama stratejileri sayesinde yurtdışında tanınan ve tercih edilen markalardan bir marka haline geldi. Makel markalı elektrik malzemeleri bir milyardan fazla nüfusa sahip Avrupa, Asya ve Afrika kıtalarında 40’ı aşkın ülkede her gün güvenle kullanılmaktadır.

Makel markası, sektörde Dış Ticaret Müsteşarlığı’nın dünya markası olma sınıfına dahil ettiği Türk markalarından birisi olma özelliğine sahiptir. Turqualty programı desteği ile marka imajını güçlendirerek yurtdışı pazarlarda etkinliğini artırmaya, pazar payını güçlendirmeye ve yeni kıtalarda satış çalışmalarına hız vermeyi amaçlamaktadır.

Rusya gibi büyük ve önemli pazarda kendine haklı bir yer bulan Makel bir Türk markası olarak dünyanın global markalarına karşı büyük bir başarı ile mücadele etmekte ve Türk markaları içerisinde pazar liderliğini korumaktadır. Yurtdışı pazarı en iyi yerinde yönetebileceğine, pazara yakın olmanın önemine inanan MAKEL Türkiye, Rusya, Kazakistan ve Ukrayna’daki ofisleri ile gücüne güç katmaktadır.

Temsil ettiği değerlerin önemini ve gücünü iyi bilen MAKEL, markasını bir Türk markası olarak bulunduğu her yerde gururla tanıtmaktadır.

 

AFGANİSTAN
ALMANYA
AZERBAYCAN
BULGARİSTAN
ERMENİSTAN
ESTONYA
ETOPYA
FİLDİŞİ
GANA
 
 
GÜRCİSTAN
HIRVATİSTAN
HOLLANDA
IRAK
KARADAĞ
KAZAKİSTAN
KIRGIZİSTAN
KOSOVA
LETONYA
LİBYA
LİTVANYA
LÜBNAN
MACARİSTAN
MAKEDONYA
MISIR
MOĞOLİSTAN
MOLDOVA
NAHCİVAN
ÖZBEKİSTAN
POLONYA
ROMANYA
RUSYA
SIRBİSTAN
TACİKİSTAN
TÜRKMENİSTAN
UKRAYNA
ÜRDÜN
YEMEN
YUNANİSTAN
 

 

Haberler

Duyurular

Neler Yeni